Jan Luniński

Prof. Jan Lubiński

kierownik Katedry Onkologii i Zakładu Genetyki i Patomorfologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, prezes założyciel firmy Read-Gene SA, koordynator Polskiej Platformy Technologicznej Medycyny Innowacyjnej. Jest praktykującym lekarzem, nauczycielem akademickim, specjalistą w dziedzinie genetyki klinicznej nowotworów i patomorfologii. W obszarze działalności naukowej wraz z zespołem genetyków zajmuje się dziedziczną predyspozycją do nowotworów i patologią molekularną nowotworów oraz chemoprewencją i leczeniem. Zespół aktualnie zajmuje się prowadzeniem badań nad zespołami nosicielstwa zmutowanych genów w szczególności: BRCA-1, PALB2, CHEK2, RECQL. Prowadzi od wielu lat badania nad rolą biopierwiastków w profilaktyce i leczeniu nowotworów w szczególności nad rolą selenu pod kątem działania przeciwnowotworowego. Jest autorem i współautorem ponad 600 publikacji w prestiżowych światowych czasopismach naukowych. Od wielu lat zespół pod kierownictwem Profesora Lubińskiego współpracuje z wieloma znaczącymi ośrodkami zagranicznymi prowadząc wspólne projekty. Założyciel i jeden z editors-in-chief czasopisma Hereditary Cancer in Clinical Practice – od 2008 r. na liście filadelfiskiej.

od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod leczenia i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych. Jest dyplomowanym hipnoterapeutą w USA i Australii.

Prof. Stanisław Wiąckowski

ekolog, poseł na Sejm X kadencji. Ukończył w 1959 studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Pracował jako nauczyciel akademicki, uzyskując tytuł profesorski.specjalizuje się w ekologii, entomologii i inżynierii środowiska. Zawodowo był związany z Akademią Świętokrzyską w Kielcach.W 1987 r. został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

Dr Piotr Kardasz

doktor nauk przyrodniczych, Biolog, pedagog i dziennikarz autor wielu publikacji oraz filmów z tego zakresu. Autor pracy naukowej na temat fitoremediacji oraz laureat nagrody „Eureka 2003”. Współtwórca oraz Szef Rady Naukowej Instytutu Profilaktyki Zdrowia. Przewodniczący Rady Naukowej DuoLife.

Lek. med. Rafał Baron

lekarz, specjalista z zakresu ... zdrowia raczej niż choroby, formalnie natomiast - Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży (po studiach w Strasbourgu oraz Nancy (Francja)); prywatnie - nie stroni od teatru tańca i języka francuskiego, choć... nie tylko

Janusz Dąbrowski

absolwent Politechniki Białostockiej, autor 10 książek (w planach wydawniczych dodatkowe publikacje), ponad 200 artykułów zamieszczonych na różnych portalach (m.in. www.hipoalergiczni.pl, www.ekogazeta.com.pl, www.wiedza.cc, www.eioba.pl). Zajmuje się także prowadzeniem szkoleń dotyczących suplementacji odżywiania, wpływu wody na zdrowie oraz magnetostymulacji. Obecnie aktywnie propaguje opracowany przez lekarzy Kompleksowy Program Bezpiecznego Odkwaszania, Oczyszczania i Odchudzania Organizmu.

Dorota Ciźla

dietetyk, promotorka zdrowego stylu życia i ajurwedy. Stale poszerza swoją wiedzę, śledząc najnowsze trendy żywieniowe i wyniki badań nad wpływem żywienia na organizm człowieka. W Koszalinie prowadzi Yoga Life Club, a także na terenie całego kraju warsztaty zdrowego odżywiania. Jest ponadto współorganizatorem weekendów zdrowotnych.

Jędrzej Soporowski

Ekspert profilaktyki probiotycznej. Promotor ekologii życia oraz wpływu pozytywnych czynników, w tym probiotycznej flory bakteryjnej, na witalność i zdrowie człowieka. Jest autorem receptur produktów probiotycznych serii JOY DAY zawierających w swym składzie żywe kultury bakterii probiotycznych

mgr inż. Dorota Łapa

dietetyk, specjalista dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej moderator Ogólnopolskiej Kampanii na rzecz naturalnej diety ZdrowyPrzedszkolak.org. Założycielka Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola w Poznaniu. Absolwentka Kierunku Fizjologia Żywienia Człowieka, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dietetyki Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Instytucie Avicenny z Francji. Z zawodu jest dietetykiem i pielęgniarką oraz zajmuje się aktywną promocją zdrowia i zdrowego stylu życia poprzez liczne działania edukacyjne. Od lat kształci się w najróżniejszych kierunkach związanych z dietetyką i medycyną naturalną, m.in. w ziołolecznictwie, TCM, medycynie św. Hildegardy, teoriach dotyczących diagnostyki alergii i nietolerancji pokarmowej.

Bogdan Bielawski

trener psychologii sukcesu / biznesu. Organizator seminariów, szkoleń i warsztatów www.foousa.pl

Beata Ślebzak-Cebula

Dyplomowany dietetyk specjalizującym się w poradnictwie żywienia klinicznego osób dorosłych i dzieci. Od kilku lat propaguje zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie. Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Helseclinic w Poznaniu.

Dorota Połetek

magister biologii. Ukończyła Uniwersytet Szczeciński na Wydziale Przyrodniczym. Propaguje zdrowy styl życia oraz profilaktykę zapobiegawczą. Prowadzi sklep z suplementami diety Bio-Chemik24 w Poznaniu.

Lek. med. Tomasz Nocuń

lekarz medycyny, autor książek: "Lepsze zdrowie dla każdej kobiety", "Głodówka i dieta dla zdrowia", "Kuchnia wegetariańska prosta i zdrowa", "Dieta wegetariańska prosta i zdrowa. Praktyczny poradnik zdrowego żywienia". Prowadzi prywatną praktykę lekarską w Lublinie i Warszawie. Kontakt: tel.: 81 7464811 mail: nocun10@gmail.com, strona internetowa: www.nocun.info

dr n. med. Krzysztof Krupka

specjalista rehabilitacji, neurologii i chorób wewnętrznych, dietetyk-wynalazca, nauczyciel akademicki. Ordynator oddziału rehabilitacji w szpitalu w Krakowie. Współtwórca Laboratorium Pierwiastków Śladowych Biomol-Med oraz Instytutu Energomedica zajmującego się badaniami oraz wdrażaniem metod diagnozowania i terapii psychosomatycznej. Równolegle ukończył wieloletnie szkolenie w zakresie tradycyjnej medycyny chińskiej, ayurwedy, izopatii, homotoksykologii, ziołolecznictwa, dietetyki oraz terapii psychoonkologicznej. Posiadana wiedza pozwala mu w sposób harmonijny łączyć współczesną wiedzę medyczną z tradycyjnymi metodami leczniczymi. Prowadzi kursy dla terapeutów oraz praktykę medyczną w kraju i za granicą. Jest autorem i współautorem licznych artykułów, skryptów i podręczników.

Mgr farm. Beata Peszko

absolwentka Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Gdańsku. Od wielu lat zajmuje się niekonwencjonalnymi metodami leczenia, które sama z powodzeniem stosuje. Jest autorką wielu książek, między innymi książki pt. STOP alergiom . Książkę można kupić w Empikach, księgarniach Matras i wysyłkowo (w wydawnictwie internetowym Bonito (http://bonito.pl/wydawnictwo/wydawnictwo+literackie/0), lub w wydawnictwie Lew( www.wydawnictwolew.pl)

Dr Malwina Taborowska

doktor nauk o zdrowiu, dietetyk (specjalizacja choroby wewnętrzne i metaboliczne) oraz biolog. Gabinet dietetyczny w Poznaniu: www.dietetyk-med.pl

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

dietetyk, psychodietetyk i dietetyk onkologiczny. www.leczeniedieta.com, tel. 508-313-317

Lek. Med. Katarzyna Świątkowska

absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Prowadzi praktykę na Pomorzu Zachodnim. Autorka książki „Mity medyczne, które mogą zabić, kontra fakty, które mogą uratować życie”.

Lek. med. Andrzej Janczewski

po odejściu z palestry specjalista medycyny alternatywnej- holistyk. Zajmuje się pomaganiem ludziom, którzy stracili nadzieję w wyleczenie. Szuka rozwiązania problemów zdrowotnych określając przyczynę schorzenia , aspekty psycho-somatyczne i błędy dietetyczne , co pozwala podjąć logiczną terapię. Gabinet naturalnej medycyny holistycznej i Sklep zielarski. Kraków ul . Garbarska 5. Tel : 12-429-10-16 , www.alster.zaprasza.net

Anna Mel

trener, konsultant ds. komunikacji marek, dziennikarz, autorka bloga BlogRodzica.pl - dla rodziców.

Sebastian Sarnowicz

naturoterapeuta, twórca strony: sygnaturazdrowia.pl, członek Polskiej Akademii Zdrowia - katedra ds. Edukacji społecznej na rzecz zdrowia. e-mail: info@sygnaturazdrowia.pl | website: http://www.sygnaturazdrowia.pl blog: http://www.sygnaturazdrowia.pl/blog/

TOP });